03.01.2018

Firma Interroll publikuje nowy katalog rolek przenośnikowych

Niezbędny dla wszystkich profesjonalistów z dziedziny intralogistyki.

Katalog obejmuje pełną gamę rolek, elementów przenośników, napędów RollerDrive, elementów sterujących i akcesoriów, oferowanych przez Interroll producentom systemów intralogistyki na całym świecie. Te kluczowe produkty o najwyższej jakości wykonania umożliwiają integratorom systemów i producentom opracowywanie zaawansowanych systemów transportu produktów dla swoich klientów.

282-stronicowy katalog o przejrzystej strukturze zawiera zdjęcia produktów i ich szczegółowe dane techniczne. Ponadto, zamieszczono tu najważniejsze informacje dotyczące planowania systemów transportu produktów, mające ułatwić dobór optymalnych produktów do konkretnych zastosowań. Czytelnicy mogą skorzystać z wyszukiwarki w celu uzyskania konkretnych modeli rolek, odpowiednich dla ich aplikacji. Cechy te sprawiają, że nowy katalog jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich osób zaangażowanych w przemysł transportu produktów, które cenią sobie wysoką jakość produktów i krótki czas dostawy.

Katalog jest obecnie dostępny w formacie PDF w języku angielskim i niemieckim. Wersje papierowe pojawią się w połowie stycznia w języku chińskim, francuskim i hiszpańskim, a wszystkie pozostałe wersje językowe mają być dostępne w trakcie pierwszego kwartału 2018.

Nowy katalog rolek przenośnikowych, formularz zamówienia wersji papierowej oraz szczegółowe informacje dotyczące obecnej oferty rolek z oferty Interroll można znaleźć pod adresem: https://www.interroll.com/en/company/new-conveyor-roller-catalog/.

O firmie Interroll
Grupa Interroll jest jednym z czołowych międzynarodowych dostawców rozwiązań z zakresu transportu materiałów. Firma została założona w 1959 roku i jest notowana na giełdzie SIX Swiss Exchange od 1997 roku. Dostarcza integratorom systemów i producentom przemysłowym szeroką gamę produktów i usług w następujących kategoriach: "Rollers" (rolki przenośnikowe), "Drives" (silniki i napędy przenośników), "Conveyors & Sorters" (przenośniki i sortery) oraz "Pallet & Carton Flow" (systemy magazynowe). Rozwiązania firmy Interroll znajdują zastosowanie w systemach pocztowych, handlu elektronicznym, na lotniskach oraz w przemyśle spożywczym, tekstylnym, motoryzacyjnym i innych. Produkty firmy są użytkowane przez takie marki, jak Amazon, Bosch, Coca-Cola, DHL, Nestlé, Procter & Gamble, Siemens, Walmart i Zalando. Siedziba główna Interroll znajduje się w Szwajcarii. Firma posiada globalną sieć 32 przedsiębiorstw o sumarycznym obrocie 401,5 miliona CHF. W 2016 roku zatrudniała 2000 pracowników.

Kontakt (Holding)
Martin Regnet
Global PR Manager
Interroll (Schweiz) AG
Via Gorelle 3| 6592 Sant'Antonino | Switzerland
+41 91 850 25 21
media@interroll.com
www.interroll.com

Kontakt (Polska)
INTERROLL Polska Sp. z o.o.
ul. Płochocińska 85
03-044 Warszawa
+48 22 741 7410
pl.sales@interroll.com
www.interroll.pl

Kategorie: Automatyka i mechanika

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116