13.12.2017

Fluke przygotował promocje dotyczące 2 kamer termowizyjnych z lini użytkowej TiS

Kamera TiS20 dostępna jest w cenie obniżonej o 6 proc., z kolei kamera TiS45 dostępna jest w zestawie promocyjnym w cenie obniżonej o 30 proc.

Promocja na kamery TiS 20 potrwa do końca br. natomiast promocja na kamery TiS45 z latarkami L206 Deluxe będzie obowiązywała do końca marca przyszłego roku.

Kamery termowizyjne Fluke z serii użytkowej TiS zapewniają wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. Wszystkie modele tej linii współpracują z systemem Fluke Connect™, umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Charakteryzują się też bardzo wysoką jakością obrazu.

Główne cechy kamer serii użytkowej Fluke: TiS75 / 65 / 60 / 55 / 50 / 45 / 40 / 20 / 10

  • Proste w użyciu wyszukiwanie i usuwanie awarii w terenie
  • Łatwe identyfikowanie potencjalnych problemów na szczegółowych obrazach w podczerwieni dzięki kamerze 5MP, rozdzielczości do 320 x 240 i dużemu wyświetlaczowi LCD 3,5 cala. Dokładna ostrość już z odległości 15 cm, dzięki ręcznej regulacji.
  • Dzięki rozdzielczości do 320 x 240 na każdym obrazie znajduje się więcej szczegółów, nawet na obiektach znajdujących się daleko – szczegółów, które mogą pomóc wykryć potencjalny problem.
  • Technologia1 IR-Fusion® umożliwia uzyskanie kontekstu poprzez wyświetlanie szczegółów w świetle widzialnym i pomiarów w podczerwieni dzięki dokładnemu połączeniu obrazów lub funkcji obrazu w obrazie.
  • Ostry obraz w krótszym czasie (z zastosowaniem opcji ręcznej regulacji ostrości lub stałej ostrości).
  • Możliwość podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym – bezprzewodowego synchronizowania obrazów z kamery oraz tworzenia i przesyłania wiadomości e-mail z raportami bezpośrednio ze smartfona dzięki aplikacji Fluke Connect®.
  • Możliwość łączenia się bezprzewodowo z innymi przyrządami Fluke Connect i pobierania innego rodzaju pomiarów, jak pomiary wartości elektrycznych czy wibracji, bezpośrednio do swojego obrazu termicznego.

 
Więcej informacji na www.fluke.pl

Fluke Corporation

Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w produkcji przenośnych przyrządów pomiarowych do profesjonalnych zastosowań. Przyrządy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. W ciągu ostatnich pięciu lat przyrządy marki Fluke zdobyły ponad 50 nagród, w tym nagrody Test and Measurement World Best in Test, Control Engineering Engineer’s Choice oraz Plant Engineering Product of the Year.

Kategorie: Bezpieczeństwo i higiena

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116