28.11.2017

Relacja z V Konferencji Użytkowników GE Digital

26-27.10.2017 Lipowa/Żywiec

Za sprawą firmy VIX Automation, Autoryzowanego Dystrybutora Oprogramowania GE Digital, w dniach 26-27października w malowniczej dolinie Zimnika (Beskid Śląski), zorganizowana została V jubileuszowa edycja Konferencji Użytkowników GE Digital - w drodze do Przemysłu 4.0. Patronat nad wydarzeniem objęło czasopismo Służby Utrzymania Ruchi

Oprogramowanie GE Digital to nowoczesne rozwiązania m. in. do wizualizacji, archiwizacji danych, zarządzania i sterowania produkcją i procesami. Na samym tylko polskim rynku zainstalowanych jest ponad 6000 licencji. 

Organizowana corocznie konferencja skupia obecnych użytkowników tych systemów (m.in. GE SCADA iFIX, GE Historian, GE Webspace), jak i osoby szukające nowych inspiracji w dziedzinie nowoczesnego zarządzania produkcją. 

Agenda tegorocznej konferencji skupiała się zagadnieniach, wskazanych przez uczestników poprzedniej edycji, jako najistotniejsze do wdrożenia koncepcji Przemysłu 4.0 w życie (m.in. nowoczesny system MES, mobilność, cyberbezpieczeństwo, raportowanie produkcji).

Tradycyjnie, poza specjalistami VIX Automation, głos zabrali także użytkownicy rozwiązań GE Digital – przedstawiciele takich firm jak: GE Power Controls, Avon Operations Polska, Huta Szkła Guardian Częstochowa, Perła - Browary Lubelskie, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, dzięki czemu słuchacze poznali autentyczne historie i efekty wdrożeń, przedstawione z perspektywy praktyków.

Podczas konferencji zaprezentowano także najnowsza wersja systemu do wizualizacji i sterowania produkcją - GE HMI/SCADA iFIX 5.9 oraz pierwsze efekty pracy zespołu VIX Automation na platformie Predix.

Integralnym elementem konferencji była wizyta referencyjna w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, wchodzącym w skład do Grupy Żywiec i będącym jednym z najnowocześniejszych browarów w Polsce i Europie. Uczestnicy zwiedzili muzeum browaru oraz wydziały produkcyjne: warzelnię, filtrację i rozlewnie, gdzie mieli okazję zobaczyć, jak nowoczesne oprogramowanie pomaga zarządzać produkcją.

Pozytywne opinie uczestników konferencji oraz duże zainteresowanie tematyką Przemysłu 4.0, świadczą o tym, że polskie przedsiębiorstwa mają świadomość, że zmiany są nieuniknione, a ten, kto się nie rozwija, zostaje w tyle. 

Konferencje Użytkowników GE Digital to do tej pory:

  • 5 edycji
  • 300 uczestników
  • 10 godzin wizyt referencyjnych
  • 32 godzin prelekcji
  • nieskończona ilość inspiracji!

Już dziś zarezerwuj miejsce na przyszłorocznej edycji konferencji i odbierz rabat!
Więcej informacji: www.vix.com.pl/konferencja.

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116