21.11.2017

Holmatro otwiera punkt serwisowy w Warszawie

Od dziś w Polsce znaleźć można nowy, światowej klasy warsztat serwisujący przemysłowe wysokociśnieniowe urządzenia hydrauliczne.

W tym tygodniu holenderska firma Holmatro specjalizująca się w rozwiązaniach hydraulicznych oficjalnie poszerza swoje biuro handlowe w Warszawie o profesjonalny punkt serwisowy. Nowy punkt serwisowy umożliwi firmie prowadzenie certyfikowanych napraw i przeglądów wysokociśnieniowych narzędzi hydraulicznych, pneumatycznych oraz mechanicznych dostępnych w Europie Wschodniej. 

Założona w 1967 r. w Holandii firma Holmatro projektuje, opracowuje i dostarcza sprzęt i układy hydrauliczne wykorzystywane do zastosowań ratowniczych i przemysłowych. Aktualnie ten producent narzędzi hydraulicznych dysponuje biurami handlowymi na całym świecie, w tym w Polsce. Szeroka oferta produktów obejmuje cylindry hydrauliczne, narzędzia podnoszące, narzędzia ręczne, pompy hydrauliczne, komponenty układów hydraulicznych, hydraulikę napinającą i zestawy do śrub napędowych przeznaczone do różnych zastosowań w takich sektorach, jak stoczniowy, ciężkiego transportu, konserwacyjny, petrochemiczny, offshore, budowlano-montażowy, kopalniany i inżynierii lądowej.

Łatwa i bezpieczna praca z narzędziami hydraulicznymi 

Podczas używania wysokociśnieniowych produktów hydraulicznych najważniejsze jest kontrolowanie ich ogromnej mocy. Bezpieczna praca jest bardzo ważna dla firmy Holmatro. Dlatego nie powinno dziwić, że Holmatro szczególną uwagę przykłada do usług i metod szkoleniowych, które pozwalają inżynierom i technikom używać produktów firmy w profesjonalny sposób.

- Podczas pracy z jakąkolwiek marką wysokociśnieniowych urządzeń hydraulicznych ważne jest, aby móc na nich polegać w różnych okolicznościach niezależnie od zastosowania. Aby to umożliwić, niezbędna jest regularna konserwacja i okresowa certyfikacja, a także stosowanie narzędzi hydraulicznych w odpowiedzialny i bezpieczny sposób. Bezpieczna praca nie tylko jest bardziej wydajna, ale również zwiększa żywotność narzędzi. Oprócz konserwacji, naprawy, testów i certyfikacji sprzętu zapewniamy przedsiębiorstwom wsparcie i szkolimy ich pracowników z zakresu prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji narzędzi, poszerzając ich wiedzę na temat siły hydrauliki wysokociśnieniowej - wyjaśnia Marcin Chmielewski, menedżer sprzedaży w firmie Holmatro Polska. 

Dynamiczne testowanie narzędzi hydraulicznych w celu wykrycia wad ukrytych

Nowy warsztat serwisowy firmy Holmatro w stolicy Polski jest wyposażony w profesjonalne stanowiska i narzędzia inspekcyjne, takie jak rama do hydraulicznych prób dynamicznych, która może być używana do testowania narzędzi dowolnej marki. Pracownicy serwisu zostali gruntownie przeszkoleni w siedzibie firmy Holmatro w Holandii. Ta firma specjalizująca się w rozwiązaniach hydraulicznych pragnie zagwarantować ten sam poziom jakości na całym świecie poprzez stosowanie Procedury Inspekcyjnej Holmatro (Holmatro Inspection Procedure – HIP). Unikalną cechą tej procedury jest wykorzystanie dynamicznej metody testowania. Próby dynamiczne prowadzone przez firmę Holmatro obejmują m.in. sprawdzanie cylindrów na całej długości skoku dzięki użyciu przeciwcylindra. Prowadzone są również symulacje eksploatacji maksymalnej narzędzi (105% nośności skutecznej) w celu sprawdzenia zabezpieczenia nadciśnieniowego. Dzięki tej metodzie ukryte defekty wykrywane są szybciej, co umożliwia unikanie awarii i niebezpiecznych sytuacji na ha i produkcyjnej.

O Holmatro Group
Sprzęt i układy hydrauliczne marki Holmatro są wykorzystywane przez zespoły ratunkowe i oddziały specjalne oraz są szeroko stosowane w przemyśle na całym świecie. Choć od naszego założenia w 1967 roku minęło 50 lat, w dalszym ciągu pozostajemy wierni naszym tradycyjnym holenderskim wartościom, oferując innowacyjność, , jakość i wsparcie. To właśnie dlatego opracowujemy, projektujemy i wytwarzamy nasze narzędzia we własnych obiektach. Nasze doświadczenie w dziedzinie hydrauliki wysokociśnieniowej pozwala nam przekraczać granice możliwości technicznych. Dzięki temu nasze narzędzia są lżejsze, bardziej kompaktowe i wytrzymałe oraz łatwiejsze w użyciu.

Oprócz holenderskiej centrali Holmatro dysponuje ultranowoczesnymi obiektami produkcyjnymi i biurami handlowymi w Holandii i Stanach Zjednoczonych. Mamy biura handlowe w Chinach i Polsce oraz przedstawicielstwa w Niemczech, , Chorwacji i Indiach. Dzięki naszej globalnej sieci sprzedawców, którzy zostali w pełni przeszkoleni w naszym własnym ośrodku szkoleniowym, gwarantujemy ten sam standard jakości oraz znakomitą obsługę posprzedażową w przypadku wszystkich naszych produktów na całym świecie. www.holmatro.com.

Kategorie: Hydraulika i pneumatyka

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116