19.09.2017

Czyszczenie układów hydraulicznych Kleenoil bez przestoju produkcji

Dzięki temu systemowi przedłużysz nawet 10-krotnie żywotność oleju hydraulicznego, przefiltrujesz biopaliwa, olej przekładniowy oraz olej przepracowany.

System filtracji KLEENOIL pozwala na czyszczenie układów hydraulicznych BEZ PRZESTOJU PRODUKCJI, jednocześnie gwarantując jego czystość przez cały czas użytkowania oraz idealne warunki do pracy urządzeń hydraulicznych, maszyn przemysłowych, budowlanych i rolniczych. 

System filtracji KLEENOIL to zestaw filtrów bocznikowych (by-pass), który bez skomplikowanej ingerencji jest podłączany do obiegu oleju lub zbiornika w urządzeniu, którego olej chcemy oczyścić. Nasze filtry regenerują olej i jednocześnie usuwają z oleju aż 99,95% wody. Zawsze czysty olej to idealne warunki pracy dla Twoich urządzeń i maszyn, dzięki czemu znacznie obniża się ich awaryjność i konieczność drogich napraw.

Podczas wymiany, a właściwie dolewania oleju do układu hydraulicznego aż od 1/3 do 1/2 starego oleju pozostaje nadal w obiegu. Pozostaje też z nimi większość zanieczyszczeń, które zmieszane są w oleju. Dlatego tylko część oleju jest wymieniana na nowy. Taki sposób postępowania nie zapewnia uzyskania odpowiedniej czystości oleju. Powoduje szybsze zużywanie się elementów hydrauliki oraz naraża ich właściciela na zwiększone koszty wymiany i zakupu nowego oleju.  

Co bardzo ważne: przez filtrację zestawem KLEENOIL mamy prewencję, czyli maszyna posiada także zamontowany filtr magnetyczny. Centralny rdzeń magnetyczny Micromag zawiera ultramocny materiał magnetyczny z ziem rzadkich, który wytwarza pole magnetyczne o wysokiej intensywności. Rdzeń przyciąga wszelkie cząstki magnetyczne z substancji filtrowanej. Wychwytywanie opiłków metalicznych pozwala zapobiec awarii.

Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.prestongroup.pl

Kategorie: Hydraulika i pneumatyka, Oleje i środki smarne

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116