31.08.2017

Highway International produkuje rdzenie na wymiar

Highway International Sp. z o.o. otwiera w Polsce oddział produkcyjny rdzeni na wymiar dla przemysłowych wymienników ciepła. Dostawa w ciągu dwóch dni od złożenia zamówienia.

Firma Highway International Sp. z o.o. realizuje indywidualne zamówienia na rdzenie o konkretnym wymiarze, przeznaczone dla zastosowań przemysłowych. Usługa ta jest oferowana na rynku polskim od dawna, ale do tej pory czas realizacji zamówienia wynosił 2 dni robocze + czas transportu. W praktyce oznaczało to często ponad tygodniowy przestój maszyny i oczekiwanie na ponowne uruchomienie.

- Dzięki powstaniu w Polsce oddziału produkcyjnego Highway International jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom dostawę rdzeni na wymiar w ekspresowym czasie – powiedział Bogdan Szymanowski Dyrektor Zarządzający Highway International Sp. z o.o. - Rdzenie w technologii plate&bar, które oferujemy znane są z wysokiej, sprawdzonej jakości. Oferujemy je teraz prawie od ręki, w atrakcyjniejszej cenie bez dodatkowych kosztów transportu wpływających znacząco na cenę produktu - dodaje.

Highway International, dzięki uruchomieniu w Krakowie nowego oddziału produkcyjnego oferuje specjalną usługę dla najbardziej wymagających klientów.

W ciągu maksymalnie 2 dni roboczych firma dostarczy zamówione rdzenie o konkretnym wymiarze.

Podstawowe informacje odnośnie wprowadzanych rdzeni na wymiar:

  • Typ konstrukcji rdzenia – Plate&Bar (tzw. wysokociśnieniowe) przeznaczona dla rozwiązań wykorzystywanych do ciężkich warunków pracy, tam gdzie niezbędna jest wysoka wytrzymałość ciśnieniowa.
  • Materiał – Aluminium
  • Fins – falisty (wave), wysokość 11 mm
  • Grubości rdzenia – 44, 61, 94, 111, 138 mm
  • Przeznaczenie – rdzenie chłodnic cieczy i oleju
  • Zastosowanie – maszyny budowlane, rolnicze, kompresory, hydraulika
  • Maksymalne ciśnienie – 20 barów (2 Mpa)

O firmie:

Firma Highway International Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości chłodnic i elementów systemów termicznych. Oferuje do sieci dystrybucji produkty Highway InternationaI oraz dostarczane na pierwszy montaż do Volvo, RVI, Iveco, Scania, Mercedes chłodnice firmy TitanX. W katalogu Highway International znajdują się produkty przeznaczone do samochodów ciężarowych, autobusów i kompleksowe rozwiązania dla przemysłu i rolnictwa. W 2014 roku Highway International wygrała kontrakt na regenerację chłodnic dla europejskiej sieci autoryzowanych dealerów Volvo. Marka Highway International znajduje się w ofercie największych dystrybutorów w Europie, Azji i Afryce. Centrala firmy znajduje się w Krakowie i tworzą ją specjaliści, dzięki którym Highway International zdobyła tytuł Diamentów Forbesa 2017 (a także w latach poprzednich Gazeli Biznesu i Geparda Biznesu). Więcej na: www.highwayint.com.

Kontakt dla mediów: 

Monika Maciejewska

tel. (+48) 694 349 330 

Kategorie: Energetyka i ochrona środowiska, Logistyka produkcji

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116