25.08.2017

Regały ekspozycyjne z pakietami startowymi

Nowość w ofercie Pneumat System - regały ekspozycyjne z pakietami startowymi.

Pakiety startowe to wyposażenie produktowe, na które składają się wyselekcjonowane produkty o najszybszej rotacji, co zapewni szybki zwrot z inwestycji. Istnieje również możliwość samodzielnego skonfigurowania regału wraz z zawartością.

Regały ekspozycyjne Pneumat System to modułowe ekspozytory sklepowe z wyposażeniem technicznym dla firm, hurtowni, świata warsztatu, produkcji itd. Regały zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o artykułach przemysłowych. Umożliwiają dowolną konfigurację wysokości i kąta nachylenia półek oraz zapewniają przejrzystą ekspozycję nawet najdrobniejszych detali.

W ofercie znajdują się kuwety na produkty z możliwością regulacji szerokości. Blacha, z której są wykonane jest perforowana i znormalizowana do ekspozycji w pionie, a dolna część regału może służyć do przechowywania większych produktów, na przykład węży pneumatycznych.

Każdy regał przyścienny jest praktyczny i łatwy w montażu, dodatkowo zakończony podświetlonym, wyprofilowanym kasetonem LED z miejscem na logo, co sprawia, że nadaje się idealnie do zastosowania w lokalach handlowych. Całość jest malowana proszkowo, co zapewnia estetyczny wygląd i trwałość. Maksymalne obciążenie półek wynosi 80 kg.

Oferta kierowana jest do dystrybutorów i partnerów biznesowych Pneumat System.

sklep internetowy: www.pneumat.com.pl

tel. 71 325 52 84

e-mail: info@pneumat.com.pl

Kategorie: Hydraulika i pneumatyka, Logistyka produkcji

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116