21.08.2017

Kompozytowe premiery na unikatowej wystawie w Krakowie

Już po raz 8 mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO, które odbędą się w dniach 11-12 października w Krakowie.

Są to kluczowe targi branży, które dają możliwość prezentowania osiągnięć firmy oraz budowania relacji biznesowych.

Kompozyty – materiały przyszłości

Podczas ostatniej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO® zaprezentowano wiele innowacyjnych rozwiązań w różnych sektorach, między innymi węglowe kule ortopedyczne, brodzik i umywalkę wykonane z syntetycznego granitu, w pełni kompozytową łopatę wiatraka czy wał napędowy do super-samochodu. Dla kompozytów nie ma ograniczeń, znajdują zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu. Także w produkcji sprzętu sportowego mają szerokie zastosowanie. W tym roku postaramy się pokazać ich sportowe oblicze kompozytów.

Także podczas tegorocznej edycji kolejny raz młode firmy, dopiero zaczynające działalność na rynku będą miały możliwość prezentacji oferty w specjalnie przygotowanej Strefie Start-up. To daje możliwość pokazania się szerokiemu gronu kontrahentów, promocji marki oraz pozyskania nowych kontaktów.

To wszystko dzieje się na naszych oczach – wiele premier i prezentacji innowacyjnych zastosowań materiałów kompozytowych odbywa się właśnie na Targach KOMPOZYT-EXPO®. Targi to dwa dni intensywnych kontaktów B2B, seminaria, warsztaty i pokazy techniczne. Więcej informacji na www.kompozyty.krakow.pl

Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt:

kompozyty@targi.krakow.pl

Tel. 12 6519038

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

Zobacz galerię

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116