10.08.2017

PPML organizuje kolejne badanie logistyczne

Tym razem siódma edycja badania Panelu Polskich Menedżerów Logistyki(PPML) realizowana jest wśród osób odpowiedzialnych za produkcję.

W ramach tego unikalnego badania menedżerowie logistyki dzielą się doświadczeniem związanym ze stanem zarządzania logistyką w przedsiębiorstwach w Polsce. W tym roku PPML zweryfikuje i opisze, z jakimi barierami w logistyce mierzą się firmy produkcyjne.

Celem jest uświadomienie problemów i ograniczeń logistycznych, które mogą stanowić barierę w rozwoju firmy. Tym razem będziemy zbierać opinie dyrektorów i kierowników produkcji, aby spojrzeć na postawiony problem badawczy z ich perspektywy. Raport jest opracowywany przez konsultantów i praktyków z wieloletnim doświadczeniem a jego wyniki mogą być bardzo przydatne i podsunąć konkretne rozwiązania dla obszaru produkcyjnego.

Logistyka w polskich firmach produkcyjnych często znajduje się poza głównym obszarem decyzyjnym (nie jest rdzeniem działalności firmy), przez co ma kłopoty z doinwestowaniem (dotyczy to zarówno infrastruktury, jak i kompetencji). W efekcie wzrost firmy jest ograniczany przez logistykę, która nie nadąża za zmianami na produkcji. Zdolności logistyczne pozostają w tyle za mocami produkcyjnymi, co hamuje potencjał wzrostu produktywności. W najbliższym badaniu będziemy chcieli zweryfikować te tezy, pytając o konkretne doświadczenia osób zarządzających.

Ankieta jest dostępna pod linkiem : http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/597f32a452cca/

 

 

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116