20.07.2017

Nowa marka wdraża technologie przyszłości

Nie bójmy się robotów - mówią przedstawiciele nowej marki Pirxon, która wdraża innowacyjne technologie i w związku z inauguracją działalności zaprasza na cykl warsztatów z automatyzacji procesów biznesowych.

Podczas warsztatów uczestnicy wypróbują działanie trzech rodzajów inteligentnych okularów (SmartGlasses).

Roboty automatyzujące procesy biznesowe (RPA), rzeczywistość rozszerzona (Augmented Reality), wykorzystanie inteligentnych okularów (smartglass) oraz wearables computers, sztucznej inteligencji, technologii RFID i dronów dla optymalizacji procesów firm to rozwiązania wdrażane przez trójmiejską spółkę Smartmedia pod nową marką Pirxon. 

Po raz pierwszy firma z Gdańska nową markę zaprezentowała w trakcie światowej klasy targów technologicznych Mobile Word Congress w Barcelonie oraz CEBIT w Hannoverze. To tam założyciele firmy weryfikowali zainteresowanie tego rodzaju ofertą oraz słuszność nowego kierunku biznesowego. 

Wirtualna rzeczywistość i Robotyzacja to szansa na rozwój polskich firm

W związku inauguracją nowej marki Pirxon zaplanował cykl bezpłatnych warsztatów pod nazwą „RPA Poland Tour”. Pierwszy odbędzie się 6 czerwca w Gdańsku, kolejne zaplanowane są w Warszawie i w Krakowie. W trakcie spotkań uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zautomatyzować powtarzalne i monotonne czynności dzięki wykorzystaniu robotów (RPA - Robotics Process Automation), jakie zastosowania może mieć to w firmach uczestników oraz jakie przyniesie oszczędności. Wypróbują też działanie trzech rodzajów inteligentnych okularów (SmartGlasses).

Jakie zadania może wykonać robot?

Marka Pirxon oferuje specjalistyczne oprogramowanie - wirtualne roboty, które potrafią wykonywać przydzielone zadania. Robot może na przykład zeskanować fakturę w dokumencie PDF dołączonym do wiadomości e-mail, zapisać dane z faktury w arkuszu kalkulacyjnym programu Excel, zalogować się do systemu internetowego i wpisać dane z faktury, wygenerować z nich raport, wysłać wiadomość e-mail, że faktura została zaksięgowana. Boty mają dużo większy współczynnik dokładności niż ludzie – nawet do 99 %, co zmniejsza koszty operacyjne o 25-40 % lub więcej.

Kategorie: Robotyka i sterowanie

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116